Продавець Интернет магазин "Семена - ВИА". Оптовый магазин семян. розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
38 відгуків
+380
66
720-90-42
+380
96
213-20-88
+380
63
298-24-06
Интернет-магазин "Семена ВИА"

ГОРОХ

Горох – однорічна рослина. Коренева система стрижнева. Стебло висхідне. Листя складні парноперисте, закінчуються розгалуженим вусиками. Прилистки великі, що охоплюють стебло. Квітки розташовуються у вузлах стебла Плід — біб з 3-10 насінням. У гороху посівного є лущильні і цукрові сорти.

Горох - рослина довгого дня, порівняно холодостійкий.

Вимоги до тепла. Для нормального розвитку сходів необхідна температура 5°С. При 10°С сходи з'являються через 5...7 днів переносять заморозки до -4°С. Вимоги до тепла підвищуються у період утворення плодів (до 16...20 °С), а під час зростання бобів і наливу насіння — до 18...22°С. Спекотна погода (вище 26°С) несприятлива для формування врожаю.

Вимоги до вологи. Для набухання і проростання потрібно 100 - 120 % води від сухої маси насіння. Ранній посів у вологий шар ґрунту створює умови для швидкого, рівномірного набухання насіння і появи сходів. У періоди бутонізації, цвітіння і зав'язування бобів потрібна волога, нестача води в цей час викликає опадання квіток і зав'язі.

Горох проявляє високі вимоги до ґрунту, добре росте на родючих ґрунтах середнього механічного складу, характеризуються хорошою аерацією.

Вегетативний період гороху може становити 70 - 140 днів.

Місце в сівозміні. Основні попередники: озимі зернові і просапні культури (картопля, кукурудза). Горох садять і після ярих зернових культур.

На формування 1 ц насіння і відповідної кількості соломи горох споживає: N (азоту) -4-6 кг; Р2О5 (фосфору) – 1,5-2 кг; К2О (калію) – 2-3 кг. Важливе місце відводиться мікроелементів – молібдену, бору, кальцію, магнію і марганцю.

 

Не рекомендується розміщувати горох на полях, сильно засмічених кореневищними та корнеотпрысковыми бур'янами.

Насіння кукурудзи і гороху

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Кукурудза підходить для вирощування в різних кліматичних зонах. Вона поділяється на сорти: цукрова, зубовидна, лопається, кремниста. Кремнистую вирощують під крупи і пластівці, борошно. Зубовидна відмінно підходить для годування птахів, худоби, з неї роблять спирт і самогон. Лопающуюся вирощують для поп-корну.

Самі ж смачні сорти, які їдять качанами або в консервах, – це цукрові сорти.

На розсаду кукурудзу можна трохи проростити – це робиться, щоб не витрачати зайвий час або ж навпаки, якщо погодні та інші умови завадили вчасно зробити посадку. Для замочування насіння кукурудзи перед посадкою занурюють у воду або антибактеріальний розчин.

ЯК САДИТИ КУКУРУДЗУ НАСІННЯМ У ҐРУНТ?
 

При посадці кукурудзи у відкритий грунт грунт розпушують і удобрюють. В ідеалі висадка культури краще йде в землі, де раніше була посадка гарбуза.  Ямки робляться глибиною до 10 см, відстань між ними 50 див. варто Робити кілька штуці поруч (можна квадратом) оскільки таким чином полегшується запилення. Кукурудза відмінно підходить для посадки і легка у догляді у відкритому грунті.

Якщо посадка йде сухими насінням, то в лунку треба засипати 4-5 насінин. Після проростання, яке відбувається на 12-ті добу, посаджений матеріал оглядають на наявність слабких паростків і прибирають їх. Якщо насаджати пророщені насіння, то в одну лунку кладуть по одному паростку, оскільки шанс, що якесь насіння відмовиться приживатися і сходити мінімальний.

Посадка кукурудзи на розсаду значно скорочує термін дозрівання, тому урожай можна отримати вже в кінці червні. Вибір правильного гібрида залежить від району вирощування та складу грунту. У середній смузі Росії використовуються в основному вітчизняні сорти Придністровського виробництва: Золоте Руно, Віола, або західні сорти: Spirit, Trophy, Legend, Sheba та інші.

Є стандартні розміри касет, куди садять дану культуру розсадою. Одна комірка повинна бути більше 45 куб см, а всього не більше 600 осередків на квадратний метр. Касети не повинні торкатися грунту. Це може призвести до проростання коренів і подальшого їх пошкодження під час пересаджування. Щоб уникнути використовуються підставки.

Як вирощувати розсаду залежить від грунту і пори року. Для осередків землю підбирають з урахуванням вимог даного сорту кукурудзи. Структурована грунт з дерном змішується в пропорції 1 до 1 з якісним перегноєм. Якщо земля жорстка, додатково присмачують сухим піском, але не більше 10%. Корисне доповнення до ґрунті – торф, гній, зола, кокосова стружка, які змішують з перегноєм в якості розпушувача. Таким чином,насіння кукурудзи дають більший обсяг хороших паростків.